Дајте Музика на Мтв1( Секоја среда, четврток и петок)

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

Добавлено от admin
13 Просмотры
По точно 27 години, неколку деца повторно ќе го откријат Старо Маало. Во триесет епизоди, исполнети со музика, забава, дружење, перипетии, интриги, задоволства и незадоволства, ќе ги проследиме животите на Јован, Филип, Тео, Наташа, Саша, Кики и многу други деца, на возраст од 6 до 11 години. Една навидум незначајна средба на првиот училишен ден, ќе им го промени животот на главните протагонисти од “Дајте Музика”.
Категория
МУЗЫКА
Теги
МУЗИКА

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.


Яндекс.Метрика bnano.ru Alexa/PR Анализ сайта bnano.ru